KONTAKT

ZADZWOŃ: 796 55 00 11

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą i usługami zapraszamy do kontaktu.

Najczęściej zadawane pytania

Formularz kontaktowy

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Jaki jest koszt robocizny instalacji elektrycznej?

Nie da się wycenić kosztów robocizny bez zapoznania się z potrzebami klienta, wielkością domu, rozkładem pomieszczeń itp. Wyceny przedstawiamy po wizycie na budowie i po zapoznaniu się z potrzebami klienta.

Czy wykonujecie tradycyjne instalacje elektryczne?

Tak, wykonujemy tradycyjne instalacje elektryczne w domach jednorodzinnych w trakcie budowy i podczas generalnych remontów.

Jaki jest koszt instalacji elektrycznej z robocizną?

Bardzo częste pytanie od klientów. Klienci często informują nas, że ktoś podał cenę za całość – materiał plus robocizna. Pamiętajmy, że przy takiej wycenie wykonawca może dążyć do zwiększenia swojego zysku kosztem jakości materiałów.
Dlatego my przedstawiamy fakturę za materiał, który został faktycznie zużyty do wykonania instalacji w Twoim domu a robociznę wyceniamy przed rozpoczęciem prac.

Czy na wykonanie instalacji elektrycznej udzielacie gwarancji?

Tak, udzielamy gwarancji na wykonane prace na okres 50 miesięcy od daty wystawienia faktury. Do faktury dołączamy warunki gwarancji.

Czy wystawiacie faktury VAT?

Tak, wystawiamy faktury VAT za wszystkie wykonane usługi.

Ile kosztuje system inteligentnego domu?

Wszytko zależy od potrzeb klienta i ilości urządzeń zdalnie sterowanych. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Do tej pory najtańszy system wykonany przez nas kosztował 6000zł brutto a najdroższy ok 20000zł.

ADRES

PRELISS Jakub Kaczmarski
ul. Św. Jana 17
27-230 Dziurów k. Starachowic

TELEFON

796 55 00 11