INSTALACJE ELEKTRYCZNE

INSTALACJE WG TWOICH POTRZEB Z ZACHOWANIEM NAJWYŻSZYCH STANDARDÓW  TECHNICZNYCH I BEZPIECZEŃSTWA 

CO OFERUJEMY I WYKONUJEMY

Mając na uwadze różne potrzeby klientów jak i różne możliwości finansowe zawsze przedstawiamy 3 warianty ofert (ekonomiczna, standardowa i premium) na wykonanie instalacji. 

Oferty te różnią się ceną za wykonanie usługi jak i ilością użytego materiału jednak
w przypadku każdego wariantu zachowujemy najwyższe standardy techniczne
oraz stosujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa wykonanej przez nas instalacji elektrycznej.

WARIANTY WYKONANIA INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ

EKONOMICZNA

Ilość obwodów elektrycznych najmniejsza tzn, kilka pomieszczeń na jednym bezpieczniku. Mniejsze zużycie przewodów elektrycznych i krótszy czas wykonywania prac. Jeden lub dwa wyłączniki różnicowoprądowe. Rozdzielnica podtynkowa i zabezpieczenie przeciwprzepięciowe jako opcja.
W standardzie oddzielone obwody oświetleniowe od gniazdowych.

STANDARDOWA

Optymalna ilość obwodów elektrycznych, co najmniej 2 obwody gniazdowe w kuchni. Oddzielne obwody i zabezpieczenia do pomieszczeń mokrych (łazienka, pralnia itp), oddzielny obwód zewnętrzny. Co najmniej cztery zabezpieczenia różnicowoprądowe, rozdzielnica podtynkowa i zabezpieczenie przeciwprzepięciowe w standardzie. Obwód awaryjnego zasilania z agregatu oraz obwód awaryjnego zasilania pieca na życzenie bez dopłaty.
W standardzie oddzielone obwody oświetleniowe od gniazdowych.

PREMIUM

Instalacja elektryczna dedykowana dla systemu inteligentnego domu – Smart Home.
Zwiększona ilość obwodów wynikająca z założeń przy projektowaniu systemu Smart Home.
Co najmniej cztery zabezpieczenia różnicowoprądowe, rozdzielnica podtynkowa i zabezpieczenie przeciwprzepięciowe w standardzie. Obwód awaryjnego zasilania z agregatu oraz obwód awaryjnego zasilania pieca i systemu Smart Home itp.
W standardzie oddzielone obwody oświetleniowe od gniazdowych.

Co nas wyróżnia od konkurencji?

Jesteśmy praktykami w zawodzie od ponad 12 lat, posiadamy uprawnienia elektryczne w zakresie wykonawstwa oraz kontrolno-pomiarowym oraz uprawnienia dozorowe. Wielokrotnie w swojej karierze wykonywaliśmy badania i pomiary instalacji wykonanych przez pseudo elektryków.
Często spotykaliśmy się ze złym doborem zabezpieczeń (bezpieczników) do obwodów co mogło spowodować w przyszłości uszkodzenie instalacji
a co najgorsze pożar.

Powyżej specjalnie zwracamy uwagę, że rozdzielamy obwody oświetleniowe od gniazdowych, co dla niektórych fachowców nie jest oczywiste ponieważ te obwody wykonywane są innym przewodem i wymagają innych zabezpieczeń.

Prace wykonujemy od A do Z. Na etapie “przed tynkowaniem” masz w pełni działającą instalację tzn. działające oświetlenie (zamontowane żarówki) i połączone obwody oświetleniowe i gniazdowe, masz kompletnie połączoną rozdzielnicę i instalację elektryczną.

 

Charakterystyka wykonywanych przez nas instalacji:

  •  przewody w pionie i poziomie, dobrze przylegające do ścian

  • oddzielne obwody do gniazd i oświetlenia

  • instalacja  rozłożona na ścianach lub w podłodze w rurach osłonowych (wg wyboru klienta)

  • przewody w styropianie czy w okolicach drewna w rurach osłonowych

  • prawidłowo dobrane przekroje przewodów i zabezpieczenia

  • najlepsze materiały w rozsądnych cenach

  • instalacje działające jeszcze przed położeniem tynków

 

Pomiary elektryczne

Choć wydaje się, że pomiary elektryczne nie dotyczą zwykłych śmiertelników, to oddając nowy dom do użytku lub ubezpieczając go, nadzór budowlany lub ubezpieczyciel może wymagać protokołów ze sprawdzeń elektrycznych. Nie każdy, kto oferuje usługi elektryczne ma uprawnienia do ich wykonywania. My oferujemy pełen zakresu usług: instalacje oraz pomiary elektryczne.

 

Zasilanie awaryjne
i rezerwowe

Letnie burze, jesienne i zimowe zawieje, prace konserwacyjne linii energetycznych… Przerwy w dostawach prądu są zwykle nieprzewidziane i skutecznie utrudniają codzienne funkcjonowanie. Na takie sytuacje można przygotować się dzięki instalacji zasilania awaryjnego i rezerwowego.